Değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz,

Milli Eğitim Bakanlığı tarafindan KORONA VİRÜS (COVİD 19) salgınından kaynaklı tedbir amacıyla ülke genelinde eğitim öğretime ara verilmiş ve tüm eğitim kurumları tatil ilan edilmiştir. ORİJİN BİLGİ ÖZEL ÖĞRETİM KURUMU olarak sınava hazırlanan öğrencilerimizin bu süreçten en az etkilenmeleri için gerekli altyapı çalışmasını yapmış bulunmaktayız. Siz velilerin de desteğiyle bu süreçte kurumumuz öğretmenleri öğrencilerle bire bir ilgilenip çözemediği sorularda destek sağlayacaktır. Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı bilgiler doğrultusunda YKS hakkında tarih değişikliği bulunmamaktadır.. Önümüzdeki günlerde virüsün seyrine bağlı olarak gerekli açıklamalar yapılacaktır.

Orijin Bilgi Özel Öğretim Kurumu olarak bu süreci en verimli şekilde geçirmenizi sağlayacak, sitemizden ulaşabileceğiniz ve öğrenciye özel tanımlanan şifre ile giriş yapabileceğiniz online interaktif ders anlatımı ve soru çözümlerini hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Değerli öğrenciler, bu durumun sadece size özel olmadığını tüm dünya ülkelerinin sizinle aynı mücadeleyi verdiğini unutmayın. Müsterih olun.

HAKKIMIZDA

Manavgat’ın en kaliteli eğitmen kadrosu ile sadece eğitimi düşünen Orijin Bilgi Özel Öğretim Kursu, eğitimin yanında, öğrenciyi her anlamda yetiştirerek Manavgat’ın geleceğini inşa etmeyi ilke edinmiştir.

Orijin Bilgi Özel Öğretim Kursu olarak misyonumuz ; Dünya’yı tanıyan ülkesini seven, farklılıkları algılayan, çözüm odaklı bakış açısı geliştiren, analitik düşünebilen, çok yönlü ve donanımlı bireyler yetiştirmektir.

NEDEN ORİJİN BİLGİ?

Kurumumuzun amacı yüksek hedefleri olan, başarıya odaklı öğrencilere doğru rehberlik etmektir. Gençlerimizin çoğu maalesef hedefsizler ya da organize ve hedefe yönelik çalışma konusunda sorun yaşıyorlar. Sınav sonrasında çoğu öğrenci ve doğal olarak veli, aslında ulaşabilecekleri hedeflerden kat ve kat azıyla yetinmek zorunda kalıyorlar. Bizim amacımız KEŞKE dememek için, doğru plan ve program dahilinde bu çalışmayı geniş bir zamana yaymak ve gençlerin yüksek enerjisini bu yolda harcamalarını sağlamaya çalışmaktır. Özellikle en çok zorlanılan ve eksiklerin çığ gibi büyüdüğü Matematik-Geometri derslerinde en iyi, en eksiksiz eğitimi almalarını sağlamak için alanında uzman eğitici kadromuz ile göreve hazırız.