Değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz,

Milli Eğitim Bakanlığı tarafindan KORONA VİRÜS (COVİD 19) salgınından kaynaklı alınan tüm pandemi tedbirleri doğrultusunda eğitim dönemimize başlamış bulunmaktayız . ORİJİN BİLGİ ÖZEL ÖĞRETİM KURUMU olarak sınava hazırlanan öğrencilerimizin bu süreçten en az etkilenmeleri için gerekli altyapı çalışmasını yapmış bulunmaktayız. Siz velilerin de desteğiyle bu süreçte kurumumuz öğretmenleri öğrencilerle bire bir ilgilenip çözemediği sorularda destek sağlayacaktır. 

2020 YKS SINAV ÖĞRENCİLERİ;

06-14 Ağustos tarihleri arasındaki YKS tercih döneminde dersanemizi ziyaret edebilir uzman rehberlik hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

2020/2021 DÖNEMİ ÖĞRENCİLERİMİZ;

18-22 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz tanıtım derslerimize katılabilir uzman kadromuz ile tanışma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

2020-2021 Eğitim Öğretim programımızı ve fark yaratan sistemimizi bizden dinlemek için kurumumuza bekleriz. 

Sağlıkla kalın… 

HAKKIMIZDA

Manavgat’ın en kaliteli eğitmen kadrosu ile sadece eğitimi düşünen Orijin Bilgi Özel Öğretim Kursu, eğitimin yanında, öğrenciyi her anlamda yetiştirerek Manavgat’ın geleceğini inşa etmeyi ilke edinmiştir.

Orijin Bilgi Özel Öğretim Kursu olarak misyonumuz ; Dünya’yı tanıyan ülkesini seven, farklılıkları algılayan, çözüm odaklı bakış açısı geliştiren, analitik düşünebilen, çok yönlü ve donanımlı bireyler yetiştirmektir.

NEDEN ORİJİN BİLGİ?

Kurumumuzun amacı yüksek hedefleri olan, başarıya odaklı öğrencilere doğru rehberlik etmektir. Gençlerimizin çoğu maalesef hedefsizler ya da organize ve hedefe yönelik çalışma konusunda sorun yaşıyorlar. Sınav sonrasında çoğu öğrenci ve doğal olarak veli, aslında ulaşabilecekleri hedeflerden kat ve kat azıyla yetinmek zorunda kalıyorlar. Bizim amacımız KEŞKE dememek için, doğru plan ve program dahilinde bu çalışmayı geniş bir zamana yaymak ve gençlerin yüksek enerjisini bu yolda harcamalarını sağlamaya çalışmaktır.Alanında uzman eğitimci kadromuz, rehberlik hizmetlerimiz ve uzman psikoloğumuz ile göreve hazırız.